Paylaşmanın sevgisiyle Türkiye'nin belli başlı fotoğrafçılarından Ersin Alok, Ayhan Erolgil, İzzet Keribar, Cengiz Karlıova ve Uğur Okçu'nun yer aldığı "5 Türk Fotoğrafçısı Sergisi" dört sanatçının katılımı ile ADANET X-Hall Sergi Salonu'nda.

20. yüzyılın sonlarına yaklaştığımız bugünlerde, teknolojik gelişmeler ve onların yaptırımları sonucu Sanatın da değişkenliğini içimizde duyar olduk. Bu değişkenliğe, Sanatsal işlev içinde; estetik kaygularla yorumlar getirdik.

Zamanı, bir dilim gibi keserek, onun içindeki bütünleri her sanatçı kendisi için ilginç bulduğu verileri sizlere sundu. Alanların içindeki dünyalar artık gerçekte yok. Zaman onları kendi içine gömdü. Biz biçimsel sembollerle bunları size sunuyoruz…

Yaşamı zaman zaman bütünden başlayarak yeniden yapmayı hedefledik. Parçalar renklere, renkler şekillere dönüştü. Ortaya çıkan dokular yarattığımız yeni dünyanın erişilmezliğini dört nokta arasında yeniden doğurdu. Bunu sizlerle paylaşmak istedik.

Beş Türk Fotoğrafçısı sergisi aynı zamanda tam kadrosu ile 10 Nisan - 5 Mayıs 1997 tarihleri arasında İstanbul Exclusive Sanat Merkezi'nde sizlerle beraber.

E-Mail 5 Turk Sergisi


ERSIN ALOK

AYHAN EROLGIL

IZZET KERIBAR

UGUR OKCU
[ X-Hall ] [ AdaNet ]


ADANet

Internet Hizmetleri /
Internet Services

G-Tasarim
Grafik ve Sayfa Tasarimlari /
Graphic&Page Designs